Novinky v našem studiu

Ošetření vlasů ultrazvukovou žehličkou

Nová revoluce ve vlasové kráse přichází - ultrazvuková vlasová omlazovací žehlička zajistí až o 60% lepší absorpci výživy a barvy, uhladí vlasové šupinky. Získáte tak krásné, lesklé a elastické vlasy s krásnou přirozenou barvou.

Ultrazvuková žehlička na vlasy není klasická tepelná vlasová žehlička ani přístroj na rovnání vlasů. Je to zařízení s moderní technologií budoucnosti, které sklidilo velký úspěch po celém světě. Ultrazvuková žehlička je ideální pro zapracování hloubkově působících vlasových kúr a pro vnitřní a povrchové ozdravení vlasů.Ultrazvuková žehlička na vlasy se používá na zdravé i poškozené, mokré i suché vlasy.

 

Spojením práce ultrazvukové žehličky s vhodnými produkty docílíte:

· Urychlení působení kůry

. Výživu vlasů zevnitř

· Urychlení obnovení a rekonstrukci poškozených vlasů

· Omlazení a oživení barvených vlasů.

· Ztrátě a vypadávání vlasů.

· Vytvoření zdravějších, lesklejších, jemnějších a uhlazenějších vlasů

 

Jak dlouho ošetření ve vlasech vydrží?
Maska se z vlasů postupně vymývá, záleží na kvalitě vlasů a na tom, jak často si vlasy myjeme.(1 až 2 měsíce)


                                                                                         

   

 PROBLÉM S PADÁNÍM VLASŮ VYŘEŠEN !!!

AMINEXIL 2+1 ZDARMA! Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů

 

Dlouholetý výzkum prokázal, že hlavní příčinnou vypadávání vlasů je abnormální nahromadění a tuhnutí kolagenu ve vlasovém váčku, což způsobuje nedostatečné vyživení vlasového kořínku, jeho ztenčení a následné vypadnutí. Patentovaný aminexil  prodlužuje životní cyklus vlasů. Tato technologicky pokročilá formule působí proti hromadění a tuhnutí kolagenu ve vlasovém váčku, které zabraňuje „dušení“ vlasů a následnému permanentnímu vypadávání vlasů. Současně pomáhá udržovat hustotu vlasů a vede k posílení ztenčujícíh se vlasů. Vlasy jsou jemné, hladké a plné objemu.

 

Použití:  Aplikujte na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Nasaďte aplikátor a jemně vmasírujte obsah celé ampulky do vlasové pokožky .Rovnoměrně nanášejte po celé hlavě. Neoplachujte. Pokračujte ve finální úpravě jako obvykle. Pro maximální účinek používejte jednu ampulku každý den po dobu 6 - 8 týdnů nebo alespoň třikrát týdně. Pro dlouhodobý účinek kúru opakujte dvakrát ročně. Jedno balení intenzivní kúry aminexil obsahuje 10 ampulek. 10x6 ml

 

Můžete si zakoupit celé balení, nebo si nechat kúru aplikovat přímo u nás v kadeřnictví.

Cena jednoho balení 519,-