Vlasová kosmetika - Matrix

Matrix

                                              

Matrix založil v roce 1980 manželský pár amerických kadeřníků -  Arnie a Sydell Millerovi.

Značka MATRIX je lídrem na americkém trhu s kadeřnickými potřebami. Nabízí špičkové přípravky pro péči o vlasy a nezaměnitelné barvy. Kromě aplikace kosmetiky přímo v salónu prodáváme rovněž celou škálu produktů MATRIX pro údržbu účesu a ošetřování vlasů v domácích podmínkách.

Barvy Matrix mají výraznou krycí schopnost, lesk a hlavně stálobarevnost. Obsahují ošetřující látky, které chrání vlas před poškozením, jejich konzistence je gelová, barevná škála čítá 86 odstínů včetně krásných platinových barev. Ve vzorníku také najdeme krásné barvy čokolády a kapučína, které jsou hitem tohoto roku.

 

 

Color Sync

je první krémová barva bez amoniaku, která uzdravuje vlasy. Obsahuje patentovaný ceramidový komplex, který
zároveň pečuje o vlasy a obnovuje jejich strukturu. Uhlazuje a posiluje vlasy, vyrovnává poréznost. Barva je tedy jednolitá a plná lesku. 

 

SoColor.Beauty

SoColor.beauty je permanentní krémová barva s novým Cera-Oil pečujícím komplexem, který vlasům dodává non-stop péči : vydrží až 20 umytí šamponem. Uzdravuje vlasy, vyrovnává poréznost vlasu a uhlazuje ho na povrchu. Vyživuje a posiluje vlasové vlákno zevnitř Patentovaná colorgrip barviva  zajišťují dlouhotrvající barvy se zářivým leskem a výjimečnou intenzitou. Samoupravující tóny zajišťují perfektní předvídatelný výsledek v každé výšce tónu.

 

Sheer Pastels

Natónujte zesvětlené nebo přirozené blond vlasy odstíny Sheer Pastels pro pastelově studené odlesky s oslnivým leskem.

 

SoRed

pro ještě intenzivnější červené a měděné tóny s jasnými odlesky.

 

Hloubkové krytí bílých vlasů

Pro přírodní krytí bílých vlasů. S barvami Dream.Age dosáhnete módních odstínů plných lesku a hloubkového krytí v jediném kroku na vlasech bílých z více jak z 50%. Vyzkoušejte některý z 19 atraktivních odstínů.

 

Light Master 

Zesvětlující prášek s pečujícím Panthenolem. Light Master obsahuje nové aktivní látky uvolňující kyslík intenzivněji pro superrychlé kontrolované zesvětlení a průzračně třpytivé světlé tóny. Pečující Panthenol zároveň pomáhá chránit vlasové vlákno.

Výhody:

-zesvětlení až o 8 tónu

-o 20% rychlejši efekt

-péče o vlasové vlákno

 

Trvalá ondulace 

Dlouhotrvající rovnomětné vlny. Technologie Matrix zaručuje zdravé,lesklé a přirozeně vypadající vlny.

Design Pulse                                                      

Stylingová řada byla vytvořena s inspirací od Errola Douglase, britského kadeřníka celebrit, člena matrix teamu.

Vavoom                                                                     

Vlasová kosmetika matrix je vysoce kvalitní značková kosmetika, která se již několik let objevuje na české scéně profesiolnálních kadeřníků

 

 

,