Vlasová kosmetika - Biolage

Biolage

Zdraví a  harmonie Vašich vlasů. Vlasové terapie Biolage Vám nabízí každodenní relaxaci a  harmonii při Vaší pravidelné péči o  vlasy. Biolage obsahuje nejčistší výtažky z  rostlin celého světa, které blahodárně působí na zdraví a  harmonii vlasů a  pečuje o  jejich hebkost a  lesk.

 

Čistá přírodaPodlehněte zážitku Biolage a  prožijte jedinečné okamžiky v  náručí přírody.

Technologie: Aktivní přírodní složky jsou doplněny expertízou laboratoří Matrix a  patentovaným komplexem ceramidů, který uzdravuje Vaše vlasy a  obnovuje jejich přirozenou strukturu.

RelaxaceVychutnejte si každodenní relaxaci a  harmonii.

 

 

PRO SUCHÉ VLASY

Biolage Hydrathérapie dodává suchým vlasům hydrataci, hebkost a usnadňuje jejich úpravu. Je obohacena o výtažky z mořských řas, šalvěje, pšeničných klíčků a blahodárně působící aloe vera, a díky tomu vlasy hydratuje, vyživuje a obnovuje jejich přirozené zdraví. Výsledkem jsou hebké, lesklé a zdravé vlasy.

PRO BARVENÉ VLASY

Biolage Colorcarethérapie oživuje barvu, dodává zářivý lesk a nabízí posílenou ochranu barveným vlasům. Obnovující komplex ženšenu a ginko biloba prodlužuje trvanlivost Vaší barvy. Výtažky z citrusových plodů a sojových proteinů dodávají vlasům hebkost a lesk, UV filtr a výtažky ze slunečnicových semínek chrání vlasy před sluncem a nepříznivým vlivům okolí.

PRO JEMNÉ VLASY

Biolage Volumathérapie dodává vlasům přirozený objem, plnost a energii. Vlasy jsou hebké na dotyk a zářivě lesklé. Ceramidy obnovují přirozenou strukturu vlasů a patentované superlehké pečující složky jim dodávají dlouhotrvající objem. Eukalyptus přirozeně zvedá vlasy a stimulující zázvor propůjčuje vlasům novou vitalitu. Komplex lipidů, glukózy a rostlinných proteinů obklopí vlas a dodá mu strukturu, objem a tvar. 

PRO VLASY S LUPY, NEBO MASTNÉ VLASY

Biolage Scalpthérapie jemně čistí a očišťuje vlasovou pokožku i vlasy. Vlasy zanechává lesklé, hebké a plné síly. Scalpthérapie je určena všem, kteří mají obtíž s lupy nebo svěděním pokožky. Napomáhá dosažení rovnováhy normálních až mastných vlasů. Odstraňuje nadměrnou tvorbu mazu na vlasech a vlasové pokožce, do hloubky čistí vlasovou pokožku a nevysouší vlasy.

PRO OCHRANU A OBNOVU VLASŮ V LÉTĚ

Biolage Sunsorials chrání vlasy před poškozením sluncem, solí a chlorem. UV filtry a slunečnicový antioxidant zajišťují výživu a jemnost vlasů a zanechávaí je zářivě lesklé. Rozjasňující složky a svěží vůně dotváří celkový sluneční zážitek pro vaše smysly. Obsahuje unikátní čistící složky šetrné i pro barvené vlasy.

 

 

 

Představte si… dokonalou ochranu, výživu a lesk pro jakýkoliv typ vlasů!

Nová luxusní řada Exquisite Oil je skutečným požitkem pro vaše smysly. Magické oleje ve své nejčistší podobě hloubkově vyživují všechny typy vlasů a dodává jim překrásný lesk bez zatížení. Biolage Moringa olej z řady Exquisite oil s technologii Moringa Oil Blend obsahuje unikátní výtažky ze stromu Moringa, které vlasy chrání, vyživují do hloubky a zanechávají je zářivě lesklé.

 

Moringa olej

Jedinečná technologie s výtažky z oleje Moringa, nejčistšího přírodního antioxidantu, vlasy chrání, vyživuje do hloubky a zanechává je zářivě lesklé.
Objevte nekonečné možnosti využití oleje Moringa.

Aplikujte pár kapek:

  1. po mytí pro snadnější rozčesávání
  2. před fénováním nebo žehlením pro dodání hebkosti a lesku
  3. do suchých délek a konců pro dodání okamžité výživy a lesku
  4. před mytím pro dodání hebkosti
  5. jako noční kúru do extra suchých konců
  6. míchejte s ostatními produkty Matrix pro dodání hebkosti, poddajnosti a lesku


,